Про те, що "нікому не можна працювати під час карантину" в ефірі проєкту "Свобода слова" розповів заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко, повідомляє 24 канал.

До слова Ресторан Тищенка "Велюр" порушив умови карантину і заклад закрито, – Аваков

У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, нікому не можна працювати. Сподіваюся, це буде приклад для інших народних депутатів, що не треба робити з себе якогось царя,
– заявив політик.

Він наголосив, що заборона працювати для усіх ресторанів означає, що цього не можна робити і ресторанам Миколи Тищенка. Щодо результатів жорсткої розмови той наголосив, що відтепер ресторан не працює.

"Не знаю, працював він насправді увесь цей час, лише один день чи два. Сподіваюся, це для усіх буде прикладом. Це була велика помилка з боку народного депутата", – підкреслив Кирило Тимошенко.

Цікаво, що перед ефіром у нього була закрита зустріч з журналістами, де теж обговорювалося це питання. У Тимошенка запитали, чи Тищенко досі може бути кандидатом "Слуги народу" на виборах мера Києва.

Заступник голови Офісу Президента розповів, що найімовірніше, ні. Він пояснив, що зараз партія хоче знайти рейтингового кандидата, який зможе обігнати Віталія Кличка.

Коротко про скандал з рестораном Тищенка

  • Журналісти Bihus.info зафіксували, що ресторані "Велюр", який належить Миколі Тищенку, продовжує працювати, попри карантинні обмеження.
  • Сам нардеп пояснив, що ресторан працює як своєрідний штаб і там він проводить поодинокі особисті зустрічі.
  • Правоохоронці перевірили інформацію ЗМІ про те, що ресторан "Велюр" Миколи Тищенка приймає відвідувачів.
  • Очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що поліція прибула туди "зокрема, з ініціативи депутатів" та наголосив, що партія не покриватиме порушення колеги.
  • Ексдепутат від "Радикальної партії" Олег Ляшко зібрав групу з людей, з якими замурував вхід у ресторан "Велюр". Його двері заклали піноблоками і залили монтажною піною. Стіни ж розписали написами, що "Це карантин" і "закон один для всіх".
  • Сам Тищенко запевняє, що заклад заплатить штраф, якщо зафіксують порушення закону. Згодом Аваков повідомив, що його таки зафіксували.