На місцевому рівні інший підхід до кандидатів

Наразі у політсилі конкретних прізвищ не називають, кажуть – це така стратегія. Про це розповів голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

До теми У "Слузі народу" розповіли, чи планує Зеленський розпускати Раду

Також "слуги народу" не відкидають, що від них можуть балотуватись і колишні представники політсил, які є опонентами президентської партії. На думку Корнієнка, ситуація на місцевому рівні – дещо інша, ніж на національному, тому таким людям треба давати шанс.

Вони (кандидати – 24 канал) зрозумілі людям більше по своїх справах, а не по політичній позиції. Для мене, як лідера партії, яка пропагувала перезавантаження, це – великий челендж. Проте на місцевому рівні, ми повинні пам'ятати, що це інший дискурс. На відміну від наших колег по парламенту, ми не будемо на місцевому рівні національний дискурс запускати,
– пояснив Корнієнко.

Хто буде кандидатом у Дніпрі

За інформацією "Радіо Свободи" потенційним кандидатом від "Слуги народу" у Дніпрі може стати Сергій Риженко – головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні. Він у 2016 році балотувався до парламенту від "Європейської Солідарності". Проте, водночас, претендентом на крісло мера Дніпра називають і нардепа від "Слуги народу" Максима Бужанського.

Логічно розглядати, мабуть, наймедійнішого депутата від міста на якусь посаду. Я це спростовувати не буду. Я особисто розглядав пана Бужанського багато разів на різні посади. Але я не можу конкретно коментувати. У нас в кожному місті є сильний депутат,
– відмовився конкретизувати ситуацію щодо Дніпра Корнієнко.

Що відомо про місцеві вибори у 2020 році

  • Місцеві вибори в Україні повинні відбутись 25 жовтня 2020 року.
  • На них обиратимуть голів та депутатів рад більшості населених пунктів України, а також членів обласних рад.
  • Участь зможуть взяти лише ті населені пункти, які сформували органи місцевого самоврядування.