Над чим працює Гончарук

Наразі ексглава уряду працює над "стратегічним документом". Про це Гончарук повідомив у ефірі "Свободи Савіка Шустера", інформує 24 канал.

Читайте також Реформи робили для лайків у фейсбуці, – Зеленський про причини відставки уряду Гончарука

Працюю над документом стратегічним. Я вважаю, що той досвід, який ми набули за період уряду, є дуже цінним, і його потрібно використати, щоб спробувати оформити його у якийсь стратегічний план для країни. Це цікаве дуже завдання, яке я і моя команда зараз опрацьовуємо,
– зазначив Гончарук.

У чому саме полягає стратегія, над якою працює Гончарук, – наразі невідомо.

Гончарук не братиме участі у місцевих виборах

Також колишній прем'єр-міністр спростував інформацію про те, що він збирається взяти участь у місцевих виборах восени 2020 року. Гончарук запевнив, що не бере участі у жодному політичному проєкті, наразі для нього важливіша "залученість у змінах в країні".

Ця робота швидше змістовна, над ідеями. Я маю дуже добрий досвід роботи в уряді, і в тому сенсі я гарно розумію, що коли ти постійно працюєш в уряді, майже не залишається часу на серйозну стратегічну роботу. Для того щоб мати у запасі якісні ідеї, плани, зараз якраз саме такий добрий час порефлексувати,
– пояснив Гончарук.

Ексглава уряду не називає імен людей, з якими працює

Щодо своєї команди, з якою колишній прем'єр зараз працює, то Гончарук зазначив, що це люди, які разом з ним покинули уряд. Проте конкретних прізвищ ексглава Кабміну не назвав.