Програми кандидатів та партій

Другий тур виборів мера Миколаєва: що обіцяють Сєнкевич і Чайка
20 лис
12:56
22 листопада 2020 року на громаду Миколаєва чекає 2 тур виборів мера, у якому змагатимуться чинний міський голова Олександр Сєнкевич із партії "Пропозиція", який набрав 39% голосів у першому турі, і Владислав Чайка із партії "ОПЗЖ", що посів 2 місце із 29,3% голосів.
Другий тур місцевих виборів у Луцьку: що обіцяють кандидати на посаду мера
12 лис
15:07
Вже 15 листопада у Луцьку відбудеться другий тур виборів мера міста. За крісло "бургомістра" змагаються самовисуванець і колишній мер Богдан Шиба, а також переможець першого туру Ігор Поліщук, який також має досвід управління містом, проте він обмежений трьома місяцями.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.