Таку думку 24 каналу висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Читайте також: Вибори мера Києва: коли відбудуться і які шанси у майбутніх претендентів

Рейтинг "Слуги народу" досить високий. Але в них немає внутрішньопартійного консенсусу. Там не визначилися з єдиним кандидатом у мери Києва. Тому дата виборів може бути перенесена і погоджена із загальнонаціональними місцевими виборами по всій країні. І проведена також разом з виборами в ОРДЛО,
– зазначає Микола Давидюк.

Микола Давидюк зазначає: соцопитування, яке проводила група "Рейтинг", свідчить, що троє можливих кандидатів мають найбільше шансів: Віталій Кличко, Олександр Ткаченко і Сергій Притула. Але поки невідомо, чи балотуватиметься Ткаченко.

Олександр Ткаченко ближче до олігарха Коломойського, ніж до президента Зеленського. Комбінація може змінитися, якщо від "Слуги народу" балотуватиметься хтось інший, можливо, позапартійний і ближчий до президента України,
– вважає Микола Давидюк.

На думку Давидюка, Кличко в підвішеному стані намагається рефлексувати на будь-які новини. Але розширити свій рейтинг не може, тому робить все можливе, щоб він не знизився. Політолог зауважує: зима може обвалити рейтинги Кличка. Водночас на рейтинги владного кандидата можуть вплинути різні чинники: невдалий Держбюджет, олігархи чи міжнародна ситуація.

Що відомо про проведення виборів у Києві? 4 вересня уряд ухвалив рішення про звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міськдержадміністрації. 3 жовтня Верховна Рада проголосувала в першому читанні закон "Про столицю України – місто-герой Київ". 12 вересня Віталій Кличко заявив, що починає консультації з головами депутатських фракцій щодо дострокового припинення повноважень Київради 8-го скликання. Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Ткаченко вже 9 жовтня може очолити Київську міську державну адміністрацію. Він подав декларацію в НАЗК, у якій вказав, що претендує на цю посаду. Згідно законодавства, чергові вибори мера і Київради повинні пройти восени 2020 року.