Про це було заявлено сьогодні на пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна".

"Найвищі показники виконання виборчих програм у Київського міського голови Віталія Кличка. Наше дослідження вказує, що виборча програма виконана в середньому на 75-80 відсотків", – зазначили у КВУ.

Генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель наголосив, що виборча програма Віталія Кличка була достатньо конкретною, відкритою та знаходилась у публічному доступі.

"Власне за тими матеріалами які були нам подані, нам було вказано про те що в Києві були створені єдині пішохідні зони – Андріївський узвіз, Контрактова площа, нам вказали цифру про оновлення 414 парків і скверів, нам вказали про те що виконано обіцянку щодо проведення щорічних інвестиційних форумів. Також ми отримали досить велику цифру про те, що у 2019 році послугами ЦНАПів скористалися понад 1 мільйона жителів міста. Це достатньо великий показник, який вирізняється серед інших громад", – наголошують у Комітеті виборців України.

За даними КВУ, в інших мерів – нижчі результати.

"Дещо нижчий результат з показниками 65-70 відсотків у міського голови Дніпра Бориса Філатова. Виконання виборчої програми в районі половини 50-55 відсотків у міських голів Одеси Геннадія Труханова і міського голови Львова Андрія Садового. Ну і власне червона зона – це відсутність виборчих програм, або неможливість їх знайти у двох міських голів – Геннадія Кернеса, міського голови Харкова. Власне ми не отримали відповідь на запит, але наші експерти вказують що виборчої програми не було. Тобто кандидат на виборах 15-го року не пропонував виборчої програми і точно те саме у міського голови Запоріжжя – пана Буряка. Виборча програма відсутня, або принаймні вона відсутня в публічному доступі, відповіді на запит немає", – зазначив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

За словами представників КВУ, аналіз виконання програм проводився на основі офіційних запитів до міських рад, а також експертного аналізу.

Як повідомлялось раніше, у рейтингу кандидатів на виборах мера Києва лідером зі значним відривом є Віталій Кличко – за нього готові віддати голоси 44 % тих, хто визначився із вибором і має намір взяти участь у голосуванні.