За словами політика, одного разу росіяни отямляться і згадають, що колись ми всі були братніми народами. Про це Тищенко заявив в інтерв'ю для ютуб-каналу "Ходять чутки".

Зверніть увагу Тищенка можуть покарати за "Велюр": який штраф загрожує нардепові

"Старші брати захищають менших"

За словами нардепа, росіяни – це наші друзі, але їхні керівники тягнуть країну у безодню.

Треба, щоб вони згадали, що колись ми були братніми народами. Щоб вони згадали, якщо хтось претендує на право бути старшим братом, то в родині старші ніколи не кривдили молодших, а навпаки – захищали,
– заявив нардеп.

"Зеленський впорався зі своїм завданням"

Тищенко переконаний, що Володимиру Зеленському вдалося впоратися з обов'язками президента, адже на Донбасі начебто не стріляють.

Політики, які без бою здали Донбас, будуть за це покарані, заявив також нардеп. Тищенко згадав, що родина його дружини є біженцями з окупованих територій.

На Донбасі необхідно провести вибори

За словами нардепа, жителі Донбасу своєю батьківщиною вважають Україну, незалежно від того, якою мовою вони розмовляють. І єдиним шляхом до повернення контролю над кордонами, на думку політика, є чесні демократичні вибори. Саме вони мають повернути мир і возз'єднати сім'ї.

Заява Тищенка обурила українців

Користувачі мережі не оцінили інтерв'ю з Тищенком. Після численної кількості негативних коментарів, адміністрація каналу "Ходять чутки" у коментарях заговорила про "ботоферму".

Додамо, що на момент написання новини під відео користувачі поставили 3,5 тисячі лайків і 2,1 тисячі дизлайків.