В ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу він зазначив, що "залишиться у політиці у будь-якому разі".

Читайте першу частину інтерв'ю Про підкорення Києва та війну з забудовниками: ексклюзивне інтерв'ю з Притулою

"Чи залишуся я в політиці? Я залишуся в політиці у будь-якому разі, тому що зараз це те, чому я збираюсь присвятити "надцять" (понад 10 років – 24 канал). Мені ця тема, сфера залученості цікава", – запевнив Притула.

Він пояснив, що йде у політику надовго, адже "це питання особистої відповідальності". Також Притула зауважив, що у кожної людини є 2 варіанти, як змінити життя:

  • делегувати свої повноваження через депутатів місцевих рад чи законодавчого органу і спостерігати, чи справляються вони з покладеними на них сподіваннями;
  • змінювати країну, застосувавши власний досвід.

За словами Притули, він підтримує 2 варіант. "Бувши людиною, яка збирається далі жити в Україні, працювати і дітей тут ростити, ти розумієш, що, мабуть, варто свій досвід, який ти здобув на різних інших теренах, перенести в систему державного управління чи місцевого самоуправління. І спробувати змінювати це, докладаючи власних зусиль. Тому політична залученість для мене зараз є вкрай цікавою", – підсумував Притула.

Притула йде у мери Києва: що відомо

  • Притула заявив 11 серпня про те, що балотується в мери Києва.
  • Він пообіцяв представити свою команду трохи згодом. Однак запевнив, що там не буде фотографів, його кумів, інститутських друзів чи учасників шоу "Вар'яти".
  • Як відомо, перший тур виборів мера Києва пройде 25 жовтня. За даними опитування "Рейтинг", у липні лідирував чинний мер Києва Віталій Кличко, Сергій Притула є другим кандидатом.

Повне інтерв'ю 24 каналу з Сергієм Притулою дивіться у відео