Заява Клітіної про створення партії "Україна проти корупції"

Відповідні слова Клітіна виголосила у відеозверненні до українців. Цей ролик, зокрема, з’явився на її ютьюб-каналі. Про це пише 24 канал.

Радимо ознайомитися Олександра Клітіна створює свою партію: біографія чиновниці, яку звільнили після інтим-скандалу

Я вирішила боротися за правду самотужки. Тому що на цих ідіотів у штанях точно надії немає. Я створюю свою партію "Україна проти корупції". Щоб розібратися нарешті з цими політичними проститутами. Вони думають, якщо у них у штанях щось є, – це достатньо для успіху та можна ображати жінок. Та жінки – в 100 разів розумніші та чесніші, ніж ви,
– заявила Клітіна.

Також вона нагадала про скандал з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм. Клітіна переконує, що посадовець не лише її звільнив, але і облив брудом так, щоб вона ніколи не оговталась. За словами новоспеченої політикині, зробив він це, оскільки вона "заважала їм красти на Укрзалізниці".

"Тому я хочу розібратися з усіма корупціонерами та політичними проститутами. Усі охочі приєднуйтеся до мене – скажемо, ні політичним проститутам", – підсумувала Клітіна.

Клітіна заявила, що створює партію "Україна проти корупції": відео

Детальніше про нову партії Клітіної

На своїй фейсбук-сторінці літіна написала, що спершу хотіли назвати "Клітіна проти проститутів". Але оскільки це може не пройти цензуру, тож політсила називатиметься "Україна проти корупції". Вона додала, що "Ні політичним проститутам" – це зовсім не сексистське гаслов. І в її партії раді кожному чоловіку, який вирішить їх підтримати.

"Але хочу звернути увагу, чомусь корупціонери у нас – здебільшого усі чоловіки. Тобто за статистикою у жінок є більше шансів подолати корупцію в Україні", – підкреслила Клітіна.

Основним напрямком роботи новоствореної партії буде:

  • очищення України від корупціонерів і політичних проститутів;
  • їхніх схем, що душать розвиток економіки та призводять до зубожіння українців.

Партія має намір розробити пакет антикорупційних реформ, щоб впроваджувати одночасно за всіма напрямками та "не дати шансу корупційній гідрі пристосуватися". Водночас партія матиме лівоцентристський характер із сильним екологічним напрямом. Захист тварин і екологічний напрям партії очолить членкиня громадського об’єднання "Комітет боротьби з корупцією і організованою злочинністю" Ірина Ольховська.

Клітіна каже, що вона як фаховий економіст є впевненою, що стимули для розвитку економіки можна поєднати із впровадженням принципів соціальної справедливості та європейських норм.

Як на ініціативу Клітіної відреагували в мережі

Медіа-експерт Отар Довженко зазначив, що Клітіну звільнили взагалі не через секс-скандал.

Нагадаю: двоє малопричетних людей у приватній розмові натякали, що Клітіна отримала посаду в міністерстві через ліжко За цим принципом (хтось у приватній розмові щось комусь сказав) кожна людина є фігуранткою секс-скандалу, корупційного скандалу, кримінальної хроніки тощо
– зауважив він.

А журналіст Роман Кравець підкреслив, якби Клітіна не була у відвертому купальнику, на її заяви ніхто б і увагу не звернув.

До теми Після скандалу з Джокером та звільнення з уряду Клітіна влаштувалася в Укркосмос

Коротко про скандал за участю Клітіної

  • У листопаді 2019 року народний депутат Антон Поляков опублікував фрагмент розмови нардепів від "Слуги народу". У ньому мовиться про те, що Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко.
  • Невдовзі пранкер Джокер опублікував листування з чиновницею. Він порадив їй написати про свою щасливу родину в соцмережі. На сторінці Клітіної з’явився такий допис.
  • Крім того, пранкер запитав Клітіну, чи зможе вона "потягнути міністерство", тому що "Владом (міністром інфраструктури Кріклієм – 24 канал) не задоволений Вова".
  • Клітіна відповіла, що змогла б і розкритикувала міністра інфраструктури. За її словами, той наблизив до себе держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, який "ще китайський експрес розкрадав за Яника".
  • Вона також заявила, нібито Криклій відсунув її від "Укрзалізниці", оскільки "вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви".
  • Опісля міністр інфраструктури України Владислав Криклій інціював звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної. Він це пояснив тим, що ситуація стала приводом для падіння довіри до чиновниці.
  • Також міністр звернувся до правоохоронних органів перевірити інформацію про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо.