Проте, ймовірно, що на це ОП все ж таки не наважиться. Таку думку в програмі "Що це було" на 24 каналі висловила головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва.

Зверніть увагу Журналісти показали іспанську віллу Шарія, вартістю приблизно у мільйон євро: фото

Вона додала: якщо говорити про інформаційну протидію, то яку б стратегію не обрали в Зеленського, Шарій продовжуватиме критикувати владу та працювати на своєму конфлікті з нею. Адже йому важливо відібрати частину її електорату.

Щодо електоральних перспектив – партія Шарія має непоганий рейтинг, наприклад, на Одещині. Думаю, там вони можуть взяти 10 – 12%, – припустила Мусаєва.

Й наголосила: це при тому, що ще не було навіть активної передвиборчої кампанії. Крім цього, фінансовий ресурс у політсили також може бути міцним.

Головна редакторка УП також зауважила: Шарій вже активно нагнітає ситуацію щодо, зокрема, консолідації своїх прихильників та себе як головного опонента владі.

"Тож є вірогідність, що цей відсоток буде зростати. Я бачила заміри у різних областях, там було десь 6 – 12%, залежно від області, йдеться про південні та східні регіони", – підсумувала журналістка.

Місцеві вибори 2020 в Україні: основне

  • Місцеві вибори в Україні повинні відбутись 25 жовтня 2020 року.
  • На них обиратимуть голів та депутатів рад більшості населених пунктів України. Також оберуть членів обласних рад.
  • Відомо, що участь у виборах зможуть взяти лише ті населені пункти, які сформували органи місцевого самоврядування.
  • Місцеві вибори пройдуть за новим принципом, адже українці голосуватимуть за кандидата за відкритим списком.
  • 8 липня у Раді зареєстрували проєкт постанови щодо призначення чергових місцевих виборів. Документ передали на розгляд керівництву парламенту.
  • Раніше ЦВК просила Кабмін та Раду виділити гроші на місцеві вибори. На проведення голосування не вистачає понад мільярда гривень.