Про це повідомляє "5 канал". Ця та інші екологічні "біди" регіонів, найімовірніше, будуть активно використовуватися різними політичними силами на прийдешніх місцевих виборах.

Екологічні питання стоять в нашій країні досить гостро і політики це чудово розуміють. Навіть в Києві йдуть на вибори дві партії з екологічним порядком денним. Тож цю тему будуть активно використовувати і в Закарпатті, і в Києві, і на Сході, в промислових регіонах – ця тема для людей важлива,
– запевняє політолог Кирило Сазонов.

Ці теми і справді життєво важливі. І вирішувати їх доведеться "усім світом" – зусиллями держави, бізнесу та громад. Проте поки що, кажуть експерти, переважна більшість екоорганізацій обмежуються гаслами та закликами. А передвиборчі обіцянки політиків – можна сміливо ділити на три.

"Поки ми стикаємося тільки з обіцянками кандидатів щось робити. Українські політики, хороші політики, виконують тільки третину своїх обіцянок. Що, в принципі, вже щось. Що буде цього разу? Чи виконають вони свої обіцянки – поки складно сказати, бо виборча компанія тільки починається", – знизує плечима експерт.