Перед місцевими виборами 2020 року цілком імовірним є скорочення порогу партійних пунктів з населених пунктів, де живуть понад 90 тисяч людей, до тих, де живуть понад 10 тисяч. Про це розповів Конієнко, інформує 24 канал.

До слова Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня, – Корнієнко

Все ж нам потрібно рухатися до партизації країни, ми давно за це виступаємо. У нас є державне фінансування партій. Необхідно поступово опускатися нижче рівня області: у міста, у маленькі селища і будувати там партійну структуру,
– наголосив голова "Слуги народу".

Водночас у сільських та селищних рад залишиться система багатомандатної мажоритарки з можливістю самовисування кандидатів.

"Це наша позиція – місцеве самоврядування має бути представлено своїм представниками, за яких голосували люди", – пояснив Олександр Корнієнко.

Водночас голова фракції "Слуги народу" у Верховній Раді Давид Арахамія також підкреслив, що влада виступає проти будь-яких обмежень для партій кандидатів на виборах. Зокрема, у "Слузі народу" проти квот на кількість округів, де має бути представлена партія та прохідний бар'єр на національному рівні.

Що відомо про місцеві вибори 2020?Вони мають відбутися 25 жовтня 2020 року. У межах цих виборів люди обиратимуть органи місцевого самоврядування – мерів і сільських голів, депутатів сільських і міських, районних і обласних рад.


Суми застав у різних містах під час виборів у 2020 році / інфографіка 24 каналу