Головне завдання Вакарчука у тому, аби приводити в політику нових чесних професійних людей. Цим він і продовжить займатися, пояснив прессекретар "Голосу" Ярема Дух, передає Укрінформ.

Варто прочитати Вакарчук – вже не голова "Голосу": біографія політика та музиканта

Прессекретар додав, що Святослав Вакарчук залишається моральним авторитетом партії. Натомість менеджерською роботою займатиметься Кіра Рудик.

Святослав Вакарчук зможе більше часу присвятити власне політичним справам: зустрічі з виборцями, міжнародними партнерами й, головне – створенню широкого кола всіх тих, кому не все одно,
– зазначив Дух.

Водночас він підкреслив, що обрання напередодні народної депутатки Кіри Рудик на посаду голови партії "Голос" сприятиме підготовці до місцевих виборів, які відбудуться восени 2020 року.

Вакарчук більше не очолює "Голос": відеозвернення

Хто тепер головує у партії "Голос"

Після з'їзду партії "Голос" Вакарчук передав свої повноваження Кірі Рудик, тепер вона керуватиме партією. Рудик є першою заступницею голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Вона закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю "Інформаційні технології".

Працювала тестувальницею програмного забезпечення з 2005 року в Software MacKiev, а з 2007 року – в TAIN Ukraine. Рудик керувала київським R&D-офісом, який займається розробкою усього софту для Ring.