Голова партії Олександр Корнієнко під час брифінгу розповів, що кожна людина матиме можливість стати кандидатом обласної, міської ради чи ради ОТГ.

До речі: Корнієнко розповів про помилки при наборі людей у "Слугу народу"

Для цього буде потрібно:

  • подати пакет документів;
  • зареєструватися на сайті;
  • пройти відбір.

Окрім того, партія введе ще одне "ноу-хау" щодо навчання. Значну частину державного фінансування "Слуга Народу" спрямовуватиме на освіту. Зокрема, підготовче навчання для кандидатів усіх рівнів.

Корнієнко пояснив, що партія хоче, аби о місцевих рад прийшли більш освічені депутати з чітким розумінням того, які зміни відбулися після реформи децентралізації.

Щоби вони одразу почали працювати на благо своєї країни,
– сказав політик.

Як "Слуга народу" відбиратиме кандидатів на місцеві вибори?Для кандидатів від політсили на місцеві вибори планують провести онлайн-навчання, як елемент відбору, щоб зрозуміти мотивацію людей. Ці навчання проходитимуть за такими темами, як місцеве самоврядування, місцева влада і права депутата. Буде і оффайн-навчання для відібраних кандидатів. В результаті, депутати будуть більш підготовленими.

Довідка. Місцеві вибори в Україні заплановані на жовтень 2020 року. Українці обиратимуть депутатів обласних, міських, сільських та селищних рад. Місцеві вибори неможливо буде провести в окупованому Криму. Але є ймовірність, що їх вдасться провести на окупованому на сьогодні Донбасі – на це сподівається президент Володимир Зеленський.

Відео 24 каналу про з'їзд партії "Слуга народу":