У виданні УНІАН повідомили, що партія ухвалила рішення про участь у місцевих виборах, які призначили на 25 жовтня 2020 року, на всеукраїнському з'їзді партії. Він відбувся на Співочому полі у Києві.

Важливо Вибори на Донбасі-2020: як нардепи відреагували на заяву Кравчука

Відомо, що партія "За майбутнє" йтиме на вибори разом з Аграрною партією. Народного депутата минулого скликання Ярослава Москаленка призначили керівником виборчого штабу.


Ярослав Москаленко / Фото УП

Кого партія висуватиме у мери Києва

Стало відомо також, що на посаду міського голови Києва від партії "За майбутнє" балотуватиметься Сергій Гусовський. Про це повідомив голова партії Ігор Палиця. Він висловив переконання у тому, що Сергій Гусовський точно пройде у другий тур та змагатиметься з Віталієм Кличком.


Сергій Гусовський / Фото samopomich

Також він додав, що "За майбутнє" висуватиме кандидатів на посади й інших міст України, зокрема:

  • Рівного;
  • Полтави;
  • Луцька;
  • Запоріжжя;
  • Одеси;
  • Білої Церкви.

Цікаво Росія налаштована деструктивно, – Казанський про зрив переговорів у Парижі

"Ми намагаємось, де є якісні люди, якісні представники. Просто так брати участь в перегонах ми не хочемо, тому що ми відповідаємо за тих, кого ми обираємо, пропонуємо. Якщо люди довірять і наші представники переможуть, то нам відповідати за рішення цих людей", – сказав голова партії.

Палиця повідомив, що в Одесі кандидатом від партії на посаду міського голови буде лікар Сергій Калінчук.

Що відомо про місцеві вибори 2020?

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2020 року. У цей день громадяни України обиратимуть голів та депутатів рад більшості населених пунктів України, а також членів обласних рад. Варто зазначити, що участь зможуть взяти не усі населені пункти, а лише ті, які сформували органи місцевого самоврядування.

Місцеві вибори пройдуть за новим принципом. Виборці голосуватимуть за кандидата за відкритим списком. Нардепи від "Слуги народу" вже продемонстрували з разок нового бюлетеня. Раніше ЦВК просила Кабмін та Верховну Раду виділити гроші на місцеві вибори у жовтні 2020 року. На проведення голосування не вистачає понад мільярда гривень.