Всі вони працюють на нардепа від фракції "За Майбутнє" Ігоря Колихаєва, який боротиметься за крісло мера Херсона, повідомляє "Центр протидії корупції".

До теми В Одесі перед виборами пенсіонерам розносять ліки від імені мера Труханова: відео

"Найцікавіше, що Рожков приїхав роздавати херсонцям кавуни на "Лексусі" за 3 мільйони гривень. Класика", – підкреслили у повідомленні антикорупційної організації.

Політики безкоштовно роздають мешканцям Херсона кавуни: дивіться відео

За словами очевидців, виборці активно розбирали кавуни, деякі – навіть одразу по кілька штук. А одна жінка була настільки наполегливою, що повезла додому аж 12 великих кавунів.

Як реагують в Комітеті виборців України

Заступниця гендиректора КВУ Наталія Линник у коментарі 24 каналу пояснила: чинне виборче законодавство має досить вичерпний перелік щодо агітації. "Це – флешки, ручки, прапорці, різна продукція з логотипами партії чи кандидатів безпосередньо", – зазначила вона.

На машині з кавунами жодних логотипів не видно. Це буде досить складно довести в суді – роздачу кавунів та доконаний факт, що виборець віддав свій голос саме за того кандидата, який їх роздавав,
– підкреслила Линник.

Вона також пригадала, як у 2015 році на одному з округів Чернігова хитрували політики. Поруч стояли два намети: в одному роздавали газети за певного кандидата, в іншому – громадська організація з ідентичними логотипами роздавала продуктові набори.

Повний випуск програми "Ти дивись": відео 24 каналу