Узелкова як кандидата на посаду мера Вінниці представили на партійній конференції ОПЗЖ 23 вересня. Для його представлення, а також представлення кандидатів на місцевих виборах до Вінниці прибув співголова партії Юрій Бойко.

Варте уваги Де в Україні прогнозують "найбруднішу" виборчу кампанію: список міст

Після цього Узелков опублікував пост в Instagram з підтвердженням того, що він балотується у мери Вінниці.

Політичні амбіції Узелкова

Це не вперше, коли Узелков заявляє про свої політичні амбіції. У 2019 році напередодні перевиборів до Верховної ради колишній боксер заявив, що отримав пропозицію від однієї партії. Але тоді не назвав політичну силу. А своє вагання балотуватися пояснив тим, що не дуже бачить себе народним депутатом і не хоче покидати Вінницю. Але питав поради у своїх підписників в соцмережі.

Що варто знати про В'ячеслава Узелкова

  • Колишній український боксер. Виступав у напівважкій вазі (до 79,4 кілограма).
  • Дебютував 24 жовтня 2004 року. На професійному ринзі провів 34 бої, в 30 з яких здобув перемоги. 19 з яких – нокаутом.
  • Був інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBA. Однак в бою за звання чемпіона світу за версією WBA поступився Бейбуту Шуменову. Ця поразка стала першою в його кар'єрі.
  • Був претендентом на титульний бій з чемпіоном WBO Натаном Клеверлі, але це бій так і не відбувся.
  • 12 квітня 2014 року Узелков провів останній в кар'єрі бій, програвши сербу Геарду Аєтовичу.
  • У 2014 – 2015 роках Узелков був членом журі на передачі "Україна має талант". Також він був тренером у програмі "Зважені та щасливі".