Про плани "Слуги народу" на місцеві вибори восени 2020 року Олександр Корнієнко розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Цікаво Від "Слуги народу" на місцевих виборах можуть балотуватись колишні опоненти

У нас є така мета, що ті, хто нормальний керівник чи очільник міста, вони можуть працювати далі. Політична культура така в країні, що у на місцевому рівні в нас немає дуже багато бажаючих цим займатися,
– заявив нардеп.

За його словами, на місцевих рівнях вже є певний сформований політикум. "Слуга народу" зі свого боку своїми інструментами намагатиметься долити туди нової крові.

"Ми не налаштовані висувати від себе багато чинних депутатів міських чи обласних рад. Наприклад, це може бути перезавантаження з рівня на рівень – з облради в міськраду й навпаки", – розповів Олександр Корнієнко.

Він переконаний, що в такий спосіб вдасться зруйнувати певне коло зв'язків. Відтак для партії від цього може бути менше репутаційних ризиків.

Водночас Корнієнко оцінив перспективи для "Слуги народу", якщо б вибори відбулися ще минулого року. Він відзначив, що плюсом була б висока підтримка політсили, але мінусом – вибори в країні з незавершеною реформою децентралізації.

Що відомо про місцеві вибори у 2020 році

  • Місцеві вибори в Україні повинні відбутись 25 жовтня 2020 року.
  • На них обиратимуть голів та депутатів рад більшості населених пунктів України, а також членів обласних рад.
  • Участь зможуть взяти лише ті населені пункти, які сформували органи місцевого самоврядування за реформою децентралізації.