Групи у захисних костюмах 25 жовтня ходитимуть по палатам з документами голосування. Також зможуть проголосувати виборці, які знаходяться на самоізоляції. Про це розповів головний санітарний лікар столиці Олег Рубан в етері "Громадського радіо".

Читайте також Київ у помаранчевій зоні карантину: які обмеження діють у столиці

Людей, яких планують залучити до виборчого процесу, будуть навчати одягати захисні костюми. Загалом голосування буде проводитись із забезпеченням протиепідемічних засобів, – обіцяє Рубан.

У нас 22 лікарні у Києві, де проводять лікування хворих на коронавірус. Там будуть сформовані групи, проведуть навчання роздягання – вдягання костюмів і з документами ходитимуть по палата-,
— сказав Рубан

Також зможуть скористатися своїм правом голосу ті, кого відправили додому на самоізоляцію. До таких виборців прийдуть члени виборчої комісії, які будуть у захисній масці та окулярах.

Ті, хто перебувають на самоізоляції й хочуть проголосувати за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня необхідно подати заяву та медичну довідку про стан здоров'я в територіальну виборчу комісію.

Нині у столиці України складна епідеміологічна ситуація – місто у помаранчевій зоні.

У Києві заборонено:

  • Робота закладів розміщення: хостелів та турбаз, окрім готелів;
  • Діяльність розважальних закладів та ресторанів з 22:00 до 7:00;
  • Планові госпіталізації в лікарні: окрім допомоги породіллям і вагітним, екстрених випадків, онкологічної та паліативної допомоги;
  • Робота спортзалів, фітнес-залів та закладів культури;

А також:

  • Діє нове обмеження для масових заходів: не більше, аніж 20 осіб з дотримання дистанції у 1,5 метри та з масковим режимом.
  • Перевезення у громадському транспорті тільки з 50% наповненням.