Реакцію українців щодо результатів чергових місцевих виборів зібрав 24 канал.

Зверніть увагу Як проголосували на місцевих виборах у великих містах України: результати екзитполів

Що приємно радує, так це те, що справді є люди, що задоволені власним вибором і тими попередніми результатами, які показали екзитполи.

Дехто просто радіє, що виборчий процес в Україні нарешті закінчився й нового передвиборчого трешу, якщо нічого не станеться, можна не чекати до 2024 року.

Та не всі залишилися задоволеними результатами виборів. Дехто просто не розуміє, як у їхніх містах міг набрати так багато голосів окремий кандидат у мери чи партія-кандидат.

Вже другі вибори поспіль у частини людей виникає питання, як так багато голосів в окремих регіонах могла набрати відверто проросійська "Партія Шарія".

А хтось просто взявся жартувати з гучного фіаско Андрія Пальчевського. Політику, в якого, як нещодавно з'ясувалося, досі є російський паспорт, закидають даремну трату грошей на замовні "соціологічні опитування" й тонни реклами.

Ну а ще вибори – це завжди причина посперечатися. Наприклад, щодо того, чи допомогло б "Слузі народу" проведення дострокових місцевих виборів зберегти високі рейтинги 2019 року.