Наразі у партії працюють над стратегією будівництва регіональних штабів та структури, про це сказав керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в інтерв'ю "Українській правді".

Цікаво: Місцеві вибори в Україні у 2020 році: прогнози, хто має шанси на перемогу

Там вирішують, як поєднати усі зацікавлені сторони і визначити напрямок руху. Арахамія також наразі не знає, як звучатиме новий медійний слоган.

Ми зараз бачимо багато негативу в регіонах, де люди кажуть: "Ми приходимо до ваших офісів, а у вас – повна невизначеність". І це дійсно так, але до кінця лютого ми матимемо чітку стратегію з відповідальними особами, які будуть розгортати цю партійну систему по Україні,
– пояснив він.

Роботу очолює Олександр Корнієнко, а в штабі працюють соціологи, медійники, політтехнологи. "У Слузі народу" на місцевих виборах обіцяють перезавантаження.

"Нам докоряють зараз, кажуть: "У вас же вся влада, але ви нічого не робите, я ось живу й у мене в місті – ями на дорогах". А це на місцевому рівні, ми на нього майже не впливаємо зараз, окрім силового блоку", – додав Арахамія.

Що треба знати про місцеві вибори 2020?Чергові місцеві вибори в Україні мають відбутися восени 2020 року. На них обиратимуться голови та ради більшості населених пунктів України, а також члени обласних рад.

Участі у чергових виборах не братимуть лише ті населені пункти, які сформували свої органи місцевого самоврядування після 2015 року – у межах закону про децентралізацію влади та шляхом утворення ОТГ.