Про це мовиться в офіційній заяві "Слуги народу", оприлюдненій пресслужбою політсили у телеграмі.

Раніше Скандал у "Слузі народу": нардеп заявив про вихід з партії, яка "продає місця у списках"

"Договорняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Служба безпеки партії вже почала перевірки,
– наголосили там.

У політсилі додали, що також перевірять факти, які навів Олександр Дубінський. За його даними, Галушко нібито зустрічався з опонентами на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їх людей до списку на місцеві вибори.

"Керівництво "Слуги народу" довіряє партійним командам у регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевому партійному осередку, вирішується там. Водночас вищі керівні органи і особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків – і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти "продажу місць" підтвердяться", – уточнили "слуги".

Окремо вони відреагували й на вихід Олександра Галушка з партії. Так, у "Слузі народу" обіцяють розглянути його заяву, проте наголошують: про вихід із фракції депутата не йдеться.

Ймовірна причина відеозвернення Галушка

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура зазначив, що Галушко заявив саме про розчарування у політиці партії щодо обласного порядку.

У нас була домовленість між депутатами мажоритарниками і партією про те, що мандати буде розподілено за квотним принципом. Тобто 50% – мажоритарники, а 50% – партія,
– розповів він.

Згідно з його інформацією, у багатьох регіонах принцип було порушено – це, можливо, було причиною відеозвернення Галушка. Тих кандидатів, яких подавав Галушко, не включили до партійних списків, це й стало каталізатором так званого незадоволення, зазначив Качура

Також він повідомив, що Дубінський та Галушко мають бути на засіданні 28 вересня.

Качура про звинувачення Галушка: дивіться відео

Що відомо про скандал з продажем місць у виборчих списках "слуг" і вихід Галушка з партії:

  • Народний депутат Микола Галушко 26 вересня заявив, що виходить з партії "Слуга народу".
  • Причиною цього політик назвав "продані місця" у списках кандидатів на місцевих виборах.
  • Так, за його словами, в 97 окрузі в Броварах всі місця в списку "Слуги народу" – продані.
  • Галушко також звинуватив партійців у тому, що ніякої обіцяної колись боротьби з корупціонерами й старими елітами немає.