Про це мовиться у заяві політсили, що оприлюднена на її фейсбук-сторінці.

Головне ЦВК офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня: в ОРДЛО вони не відбудуться

Донецька обласна організація партії "Слуга Народу" категорично проти обмеження виборчих прав жителів Донбасу у будь-яких проявах. Ми, одностайно виступаємо "ЗА" проведення місцевих виборів на всій підконтрольній Україні території регіону,
– мовиться у повідомленні.

Як "слуги народу" пропонують вирішити це питання:

  • У крилі політсили заявляють, що Донецька військово-цивільна адміністрація та вся команда президента у регіоні провели низку консультацій з командуванням ООС щодо створення безпечних умов для проведення голосування у прифронтових районах.

Ми озвучили нашу спільну та принципову позицію – вибори на Донбасі мають відбутися, без виключень,
– зазначили "слуги".

  • Водночас, вони додали, що розуміють: найголовніше – життя людей. Відтак, у партії пообіцяли, що у цьому питанні "не буде жодних політичних спекуляцій чи тиску".
  • Втім, "слуги" наполягатимуть на проведенні місцевих виборів на окремих територіях вздовж лінії зіткнення "невідкладно, відразу ж після надання військовим командуванням достатніх гарантій безпеки".
  • Щоб додати словам про необхідність проведення виборів вздовж прифронтової лінії, партійці пригадали про режим тиші, що діє на Донбасі з 27 липня.
  • Режим тиші, який до слова, виконується з багатьма порушеннями з боку бойовиків, в партійному осередку "слуг" на Донеччині називають "найвагомішим кроком для досягнення миру в Україні за останні шість років".

"Кожна година, кожна доба без вогню та смертей наближує Донбас до стійкого миру. Маємо щиру надію, що успіх мирних ініціатив президента Зеленського дозволить провести вибори на всій території Донецької області", – додають у своїй заяві партійці.

Місцеві вибори в Україні: коротко про головне

  • 15 липня Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року.
  • На місцевих виборах традиційно обиратимуть голів та депутатів рад більшості населених пунктів України, а також членів обласних рад.
  • Участь зможуть узяти лише ті населені пункти, які сформували органи місцевого самоврядування за реформою децентралізації.
  • Голосування відбудеться за новим виборчим законодавством, 22 липня закон підписав президент Володимир Зеленський.