Головний редактор "Цензор.Нет" Юрій Бутусов сказав, що на його дільниці опитувальників від президента не було. Також він вважає таку діяльність незаконною агітацією. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

Зверніть увагу Як проходить всеукраїнське опитування від Зеленського: головні деталі, фото та відео

Це просто цинічний та брудний злочин, за який треба відповідати – це підкуп виборців у прямій формі. Президент це назвав екзитполом,
– вважає Бутусов.

Це не мобілізація, – Бутусов

За його словами, він ще перед виборами припускав, що це відбувається для того, щоб "прикрити" купівлю голосів десятків тисяч українців. Він вважає, що таке опитування – "цілковитий фейк" і влада навіть не намагається це приховати.

"Треба називати речі своїми іменами. Це навіть не технологія мобілізації – це підкуп голосів. Особливо, якщо за це нібито волонтерам дають від 800 до 1200 гривень і купують безробітну молодь – це аж ніяк не мобілізація", – переконаний Бутусов.

Крім цього, він додав, що таке опитування – це кримінальний злочин, за який Зеленський повинен заплатити і причетні мають за це відповідати. Бутусов вважає, що така спроба провалилась і це тільки обурило людей.

Як проходило опитування від Зеленського: відео 24 каналу


5 питань від президента Зеленського на 25 жовтня / Інфографіка 24 каналу

Більше – дивіться у відео розмови 24 каналу з Юрієм Бутусовим про опитування Зеленського: