Парламент урізав фінансування виборів

Субвенцію на місцеві вибори треба збільшити на 1,25 мільярда гривень. Про проблеми з фінансуванням повідомили на сайті Центральної виборчої комісії.

Цікаво Рада без Ляшка – як село без церкви: політик іде до парламенту по округу Давиденка

Не вистачить грошей на роботу членів комісій

Зазначимо, що раніше парламент скоротив витрати на місцеві вибори з 2,155 мільярда гривень до 1 мільярда. У ЦВК пояснюють: цих грошей вистачить на підготовку та проведення голосування, проте про оплату працівникам виборчих комісій та іншим залученим особам і не мовиться.

Комісія звертає увагу на те, що незабезпечення фінансування в повному обсязі ставить під загрозу формування складу та утворення виборчих комісій,
– зазначено у повідомленні ЦВК.

Додаткові гроші потрібні на проведення проміжних виборів на окрузі №208 на Чернігівщині. Саме тут балотувався загиблий нардеп Валерій Давиденко.

Що відомо про місцеві вибори в 2020 році?Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року. В цей день обиратимуть депутатів і голів міських, районних, сільських та селищних рад. Результати виборів оприлюднять не пізніше, ніж 9 листопада. Вибори поки не відбудуться лише на тимчасово окупованих територіях.