Таким чином успіх "Слуги народу" масштабувати на місцеві вибори, про це пише перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Варто знати: Україна має план "Б", – Пристайко про вибори на окупованому Донбасі

"В першу чергу (успіх – 24 канал), у тому, що ми змогли завести до Верховної Ради абсолютно нових людей", – пояснив Корнієнко.

Він пояснив, що на місцевих виборах "Слуга народу" хоче "максимально відкрити двері і ліфти для нових людей". За словами Корнієнка, у партії хочуть використати той же принцип, як і на парламентських виборах – не брати у списки чинних депутатів міськрад.

Я прихильник принципу "на один рівень не брати" – не дозволяти балотуватися там, де людина до цього була депутатом. Є у нас жорсткі люди, які хочуть не пускати в списки нікого з нинішніх депутатів облрад, міськрад,
– додав він.

Наразі тривають дискусії про підхід до формування списків кандидатів "Слуги народу" на місцевих виборах.

Чергові місцеві вибори в Україні повинні були б відбутися 25 жовтня 2020 року. Згідно з наразі чинним законодавством на місцевих виборах голосуватимуть за нових депутатів і голів міських, районних, сільських та селищних рад.

У президента не раз заявляли, що вибори можуть відбутись раніше.

  • Зокрема, віцеспікер Руслан Стефанчук заявляв, що в команді Володимира Зеленського розглядають питання про дострокові вибори до органів місцевого самоврядування, аби "повністю змінити систему влади".
  • лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков сказав, що місцеві вибори відбудуться у 2020 році, а от коли саме – залежить від місцевих органів влади.
  • У "Слузі народу" теж допускають дострокові місцеві вибори після завершення процесу формування місцевих громад. За прогнозами партії, децентралізація має завершитись саме навесні.
  • Сам Зеленський щодо дострокових місцевих виборів висловився коротко: "Не розслабляйтесь".