Програвати вибори не треба, будь-які, – Разумков

Спікер повідомив, що не бере участі у виборчому процесі, проте запевнив, що всі штаби працюватимуть на максимум, аби отримати якнайбільше представників у місцевих радах. Про це Разумков повідомив в інтерв'ю телеканалу "Прямий".

До теми "Вибори вигідно програти": у "Слузі народу" заявили, що ЗМІ вирвали слова Арахамії з контексту

Програвати вибори не треба, будь-які. Це я, як колишній політтехнолог, кажу. На вибори треба йти за перемогою. Вибори – це не Олімпіада, там головне перемога, а не участь,
– наголосив Разумков.

Наразі говорити рано про поразку, як і про перемогу "Слуги народу"

Щодо шансів "Слуги народу", то голова Верховної Ради зазначив, що про поразку, як і про перемогу наразі говорити зарано. Адже станом на сьогодні, каже Разумков, політсила – на перших місцях по країні, проте ситуація у регіонах може бути різною.

Разумков про слова Арахамії щодо місцевих виборів

Прокоментував Разумков і нещодавні слова голови фракції "Слуга народу" у парламенті Давида Арахамії про недоцільність перемоги на місцевих виборах. Спікер запевняє, такої думки у Арахамії точно немає, він розповів про позицію деяких політтехнологів.

Я впевнений, що таку позицію не підтримує, як Давид Георгійович, так і більшість народних депутатів і представників разних політичних партій і груп. Тому що основним завданням будь-якої партії є прийти до влади. Це ключове питання для кожної політсили,
– сказав Разумков.

Скандал з висловлюваннями Арахамії про місцеві вибори: головне

В ефірі одного з телеканалів Арахамія начебто зазначив, що "в місцевих виборах перемагати – собі дорожче", значно вигідніше вийти на парламентські вибори через 4 роки.

У "Слузі народу" одразу поспішили запевнити, що слова Арахамії вирвали з контексту. Адже він начебто розповідав про думку багатьох політтехнологів.

Коротко про місцеві вибори-2020

  • Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року.
  • Передвиборча кампанія стартувала 5 вересня.
  • В період від 15 до 24 вересня партії повинні висунути і подати до окружної комісії документи для реєстрації своїх кандидатів.
  • Українці можуть змінити місце голосування до 10 вересня.
  • Передвиборчу агітацію кандидати можуть проводити до 22 жовтня.


Як відбуватимуться місцеві вибори 2020 / Інфографіка 24 каналу