Про це Зеленський заявив під час зустрічі із підприємцями Полтавщини, повідомляють в Офісі Президента. Він зазначив, що готовий зустрітися із тими людьми, яким підприємці і місцеві політики довіряють.

Тема дня У "Слузі народу" назвали свого фаворита на пост генерального прокурора

Люди мають сформувати списки і сказати: у нас є п’ять, десять людей, ми їм довіряємо, вони полтавці, вони люблять цю область, це місто. Я хочу, щоб на місцевих виборах прийшли люди, здатні підняти місто чи область,
– додав президент.

Президент наголосив, що готовий зустрітися з такими людьми вже під час цієї поїздки у регіон. За його словами, це не обов’язково мають бути бізнесмени – такими кандидатами можуть стати як промисловці, так і представники громадськості.

Що треба знати про місцеві вибори 2020

  • Чергові місцеві вибори в Україні мають відбутися восени 2020 року. На них обиратимуться голови та ради більшості населених пунктів України, а також члени обласних рад.
  • Участі у чергових виборах не братимуть лише ті населені пункти, які сформували свої органи місцевого самоврядування після 2015 року – у межах закону про децентралізацію влади та шляхом утворення ОТГ.