Звернення, в якому політик заявив про власну відставку, Андрій Прокопенко опублікував у своєму фейсбуці.

Цікаво Три види "слуг народу": кого пропрезидентська партія хоче бачити на місцевих виборах

Ви знаєте, що голова ОДА без "своїх" депутатів в обласній раді – це слабкий голова ОДА. Він не буде мати можливості реалізувати стратегію розвитку регіону. Без цього моя робота не має сенсу,
– заявив політик.

Він пригадав популярне прислів'я про те, що "в злагоді й малі справи зростають, а без злагоди – і великі руйнуються". Прокопенко також підкреслив, що будь-який конфлікт шкодить обом сторонам.

"У цьому випадку він може шкодити й президенту. Тому я вирішив його не поглиблювати й піти. Друзі, я дуже вдячний вам за спільну роботу. Дякую всім, до зустрічі", – резюмував голова Чернігівської ОДА.

Хто такий Андрій Прокопенко:

  • Це український підприємець і політик. Свою професійну діяльність він починав у приватному бізнесі у сферах консалтингу й нафтової промисловості.
  • В українській політиці з'явився у 2015 році, ставши депутатом Чернігівської обласної ради від партії "Наш край". Пропрацював там до 2017 року.
  • У 2019 році приєднався до "Слуги народу", а під час парламентських виборів очолював штаб партії в Одеській області. Головою Чернігівської ОДА став вже після виборів – у жовтні 2019 року.