Представники місцевої виборчої комісії заявили, що перемога Лозінського була "впевнена". Про це повідомляє BBC Україна.

Важливо У більшості великих міст відбудеться другий тур виборів: дані ОПОРИ

Водночас у комісії зауважили, що оформлення протоколів ще триває. А висновки представники місцевої виборчої комісії є лише попередніми.

Головним суперником екснардепа був кандидат від "Слуги народу" Сергій Баліцький. Напередодні голосування чоловік скаржився на погрози з боку колишнього політика.

Що відомо про справу Лозінського

  • 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області Лозінський, прокурор Голованівського району Євген Горбенко і начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський вбили місцевого жителя Валерія Олійника.
  • У квітні 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі. Пізніше Вищий спецсуд з цивільних і кримінальних справ зменшив йому покарання до 10 років ув'язнення.
  • У червні 2014 року Бориспільський міськрайсуд Київської області за клопотанням захисників засудженого ухвалив рішення звільнити Лозінського з колонії через хворобу.
  • 6 травня 2019 року Дніпровський райсуд Києва достроково зняв судимість з Лозінського. На переконання суду, після відбуття покарання у вигляді позбавлення волі Лозінський своєю зразковою поведінкою і сумлінним ставленням довів своє виправлення.