Чоловік вистрибнув з вікна приблизно о 22:30 на виборчій дільниці №071044. Про це повідомляє "Волинські новини".

Важливо Які неочікувані курйози сталися на місцевих виборах 2020: шокуючі фото та відео

На щастя, спостерігач стрибав з вікна, що розташоване на першому поверсі, тож, серйозних ушкоджень чоловік не отримав. За інформацією очевидців, спостерігач представляв політичну партію "Сила і честь".

Він вистрибнув з вікна після того, як члени комісії почали підрахунок голосів.

Що відомо про місцеві вибори?

В Україні 25 жовтня о 8:00 відкрилися виборчі дільниці. Українці обирали депутатів сільських, селищних і міських рад, а також сільських, селищних і міських голів. Волевиявлення завершилося о 20:00 на усіх дільницях України. До 29 жовтня члени комісії повинні підрахувати голоси, а встановити результати не пізніше за 29 жовтня.

Чим ще запам'яталися місцеві вибори 2020 року

  • У Києві на президента Володимира Зеленського напала оголена дівчина з руху Femen. Вона підняла спідницю і показала геніталії, які були обмазані зеленкою. На поділі одягу було написано ZEXIST.
  • На Херсонщині сейф з бюлетенями розрізали болгаркою. Річ у тім, що члени виборчої комісії самостійно не змогли відкрити сейф, тому викликали надзвичайників.
  • Житомир сміливо може змагатися за звання області з найоригінальнішими виборчими кабінками. Адже саме там їх зробили з ганчірок, килимів та навіть на тренажерах.
  • У Житомирі на виборчій дільниці один з виборців розізлився і розірвав бюлетені, бо не знав, як їх заповнювати.

Скільки порушень зафіксували на місцевих виборах в Україні: дивіться відео