Суперечка в ефірі ток-шоу "Право на владу" точилась на доволі підвищених тонах. Про це повідомляє 24 канал.

До речі Апокаліпсис не за горами: Притула назвав головні проблеми Києва

З чого розпочалась перепалка

  • Олександр Качура зненацька порадив Сергію Притулі зняти свою кандидатуру з виборів міського голови Києва на користь кандидатки від "Слуги народу" Ірини Верещук, яка нібито має вищий рейтинг.
  • Він пояснив це тим, що Притула активно критикує чинного мера Кличка та його діяльність, а рейтинг у нього наразі нижчий, ніж у Верещук. А відтак, можна й пожертвувати цим заради перемоги над Кличком. Інакше, на думку депутата, Притула допоможе чинному меру переобратися.

"Кличка треба зносити 100%, а не розпорошувати політичні рейтинги", – заявив Качура.

Він також почав критикувати фракцію "Голос", зокрема, нагадавши про те, що екслідер партії Святослав Вакарчук склав свої повноваження. Тому, мовляв, і політсили такої не існує.

Що відповів Притула

Натомість Сергій Притула опонував йому в досить різкій манері та звинуватив "слуг" у бездіяльності. Він і сам запропонував "Слузі народу" зняти кандидатуру Верещук з виборів на його користь та уникнути відповідальності за важливі рішення в столиці.

І що сталось, небо в Дунай впало? Комусь пенсія зменшилась, що він (Святослав Вакарчук, – 24 канал) мандат склав?
– запитав Притула в Качури.

Він також вказав Качурі на те, що монобільшості в Раді фактично вже не існує, а той начебто спихає якусь відповідальність на фракцію "Голос", яка не є при владі.

Дивіться відео перепалки Притули з Качурою:


Рейтинг кандидатів у мери Києва / Інфографіка 24 каналу