У мерію Слов’янська від "Партії миру та розвитку", окрім самої Нелі Штепи, потрапляє ще кілька депутатів. Також заходять у міськраду представники від "Європейської Солідарності", "Нашого краю", "Слуги народу", "Опозиційної платформи – За життя" та "Опозиційного блоку". Про це пише інтернет-видання "Карачун" з посиланням на протоколи ТВК.

До теми Одіозна Неля Штепа програла на виборах мера Слов’янська, але стане депутатом: що про неї відомо

А ось за посаду мера Слов’янська тепер боротимуться кандидат від ОПЗЖ Павло Придворов і чинний міський голова від "Опоблоку" Вадим Лях.

Зауважимо, що на місцевих виборах 2020 Неля Штепа балотувалася на дві посади – мера Слов’янська і депутата Слов’янської ОТГ за списком своєї "Партії миру і розвитку", де вона є №1.

Що відомо про Нелю Штепу і чому за її участю в виборах пильно стежила громадськість:

  • Неля Штепа була мером Слов'янська за часів президентства Віктора Януковича і була у складі "Партії регіонів".
  • 11 липня 2014 року її затримали за підозрою в сепаратизмі. Суддям вона заявила, що закликала Путіна увійти в Слов'янськ і "захистити" її нібито через тиск бойовиків.
  • У жовтні 2014 року прокуратура Харківської області вимагала для жінки довічного терміну ув'язнення, проте вже у вересні 2017 року суд випустив Штепу під домашній арешт.
  • За рішенням Європейського суду з прав людини Штепа отримала 3 600 євро компенсації від України за "порушення права на свободу".