Вона зареєструвалася кандидатом на виборах і йде від "Партії миру і розвитку". Про це повідомила сама Неля Штепа на своїй сторінці у фейсбуці.

Зверніть увагу Неля Штепа та Едуард Коваленко: що відомо про сепаратистів, які збираються йти на місцеві вибори

Рідні мої, тепер офіційно я є кандидатом на посаду Слов'янського міського голови від "Партії миру та розвитку". Нас з Вами чекає перемога,
– написала Штепа.

Вона також виставила пост, де показала своє посвідчення кандидата на посаду Слов'янського міського голови.


Посвідчення Штепи / Фото Нелі Штепи

Що відомо про скандальну Нелю Штепу

► Неля Штепа очолювала мерію Слов'янська у 2014 році, коли місто захопили бойовики на чолі з Ігорем Гіркіним. Того ж року вона публічно закликала Путіна ввести у місто російські війська.

► Після звільнення Слов'янська від росіян і терористів, Штепа була заарештована і суд по ній перетворився на нескінченний серіал. За 6 років судових слухань у її справі 5 разів мінялися судді, але жоден з них так і не виніс вироку.

► У 2017 році Штепу випустили із СІЗО під домашній арешт. Але це зовсім не заважало їй відсвяткувати день народження в одному з найдорожчих ресторанів Слов'янська.

► Слов'янськ ще на початку вересня був обвішаний рекламними білбордами з її зображеннями. Всі агітаційні матеріали написані російською мовою.