В Україні на місцевих виборах зафіксували безліч порушень на виборчих дільницях. Зокрема, у Львові на двох дільницях протоколи підрахунку голосів підписали ще до завершення голосування. Про це повідомляє "ТСН".

Читайте також Місцеві вибори у Львові: який район міста найактивніше голосував – деталі

Небайдужі львів'яни повідомили про 250 порушень на виборчих дільницях міста. Проте правоохоронці відкрили лише 5 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, явка виборців у Львові становить майже 39%. Наразі, за результатами екзитполу, перемагає чинний мер Львова Андрій Садовий. За нього проголосували більше ніж 38% виборців. На другому місці – його головний опонент Олег Синютка. Він набрав близько 28% голосів. Ймовірно, що у Львові відбудеться 2 тур виборів.

За результатами соцопитувань, у Львівську міськраду потрапляють 5 партій:

  • "Європейська Солідарність";
  • "Самопоміч";
  • "Голос";
  • "Свобода";
  • "Варта".

Про порушення карантинних норм на виборах у Львові

Спостерігачі зафіксували порушення карантинних норм під час проведення місцевих виборів у Львові. На двох дільницях виявили черги та недотримання соціальної дистанції між виборцями. Порушували протиепідемічні норми й члени комісії. Дехто з них був без масок, не носив рукавиці або ж одягав їх неправильно. Окрім цього, на дільницях виборцям хаотично вимірювали температуру на вході.


Екзитполи кандидатів у мери Львова / Інфографіка 24 каналу