Студентський парламент КНУ засуджує проведення будь-якої політичної агітації на території навчальних закладів, зазначає він на своїй сторінці у фейсбуці.

До слова "Слуги народу" представили своїх кандидатів у Київраду: список

Студпарламент висловив своє занепокоєння залученням університету до участі в акції політичної партії. Там нагадали, що такі дії "Слуги народу" є порушенням закону про освіту, який забороняє партіям і кандидатам проводити свою діяльність на території навчальних закладів.

Водночас цей захід суперечить листу Міністерства освіти й науки України про недопущення політичної агітації в закладах освіти від 14 вересня 2020 року (менш як тиждень тому).

Ми вбачаємо в публічному заході, що проводиться політичною партією "Слуга народу" на території університету, порушення норм чинного законодавства України, і наголошуємо на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації університету,
– наголосили в студпарламенті КНУ.

Там одразу роз'яснили політикам, що не важливо – захід проводився в стінах університету, чи на його подвір'ї, а також, чи оголошувався він політичним, чи це було помітно лише з символіки партії.


Звернення студпарламенту КНУ щодо заходу "Слуги народу" в університеті

Коротко про захід "Слуги народу":

  • Київський осередок політичної партії "Слуга народу" 20 вересня провів зібрання на території Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Там оголошували імена кандидатів у Київраду, а також кандидатки на пост мера Києва.
  • Участь у заході взяли й представники керівництва партії, зокрема її голова Олександр Корнієнко. Прийшов і Президент України Володимир Зеленський.