Відтак це є порушенням прав як суб'єктів виборчого процесу, так і виборців. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Читайте також На Київщині оголосили підозру кандидатові, який привітав вчителів конвертами із грошима

В офіційному повідомленні вказано, що Івано-Франківська ТВК у встановлений законом термін не виготовила інформаційні плакати й буклетів місцевих організацій політичних партій.

Крім цього, Комісія виявила, що на момент розгляду цього питання вказана територіальна виборча комісія так і не забезпечила виконання вказаних заходів.

ЦВК встановила факт одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною ТВК Виборчого кодексу України та достроково припинила повноваження всього її складу,
– передає пресслужба Центральної виборчої комісії.

Комісія постановила, що новий склад ТВК повинен терміново здійснити виготовлення зазначених інформаційних плакатів і буклетів.

ЦВК також звернулася до Нацполіції з проханням перевірити викладені у постанові Комісії обставини. І якщо правоохоронці виявлять підстави, то вжити заходів реагування згідно з українським законодавством.

ЦВК вже вдруге звільнила весь склад ТВК

Напередодні Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Одеської міської територіальної виборчої комісії. У її діяльності начебто знайшли порушення.

Одеська міська ТВК поновила 11 жовтня реєстрацію Дмитра Голубова кандидатом на посаду міського голови Одеси. Раніше його зняли з реєстрації рішенням Одеського окружного адмінсуду.