Верещук розповіла, як послала Тищенка на х**

За словами Верещук, вона змушеною була вдатися до такого кроку через підходи Тищенка до формування списків до Київради. Про це вона повідомила у коментарі виданню LB.ua.

До теми Верещук назвала "провалом" роботу Тищенка на виборах: вимагає звільнення

Перший список Тищенко приніс, ще коли готувався стати кандидатом у мери від "Слуги народу", до праймеріз. Сформував одноосібно, як голова київського осередку. Це викликало шалене обурення в наших мажоритарників. Шалений спротив, буквально до саботажу,
– пригадала Верещук.

Вона додала, що через це мажоритарники фактично вони відмовилися мати справи з київським осередком і брати участь у кампанії.

"Я відразу зустрілася з такою стіною готового списку. Але через свій характер я просто не вийшла б на одну сцену з тими людьми. Ми почали дебатувати. Гостро. Публічно. Цю тему висвітлювали ЗМІ. Але я була категоричною", – каже Верещук.

Народна обраниця розповіла, що в тому списку від Тищенка були помічники, працівники ресторанів, бізнес-партнери та партнери партнерів. До прикладу, так званий "заміновувач Олександрівської лікарні", його помічник Гончаров.

Яких зусиль мені вартувало, щоб не дати пройти до Київради людям, яких пропонував пан Тищенко. І відкрити двері, наприклад, Ані Маляр, Жені Кулебі, Ксенії Семеновій. Для нормальних людей, які готові працювати та вкладатися в роботу. На жаль, це не дуже спрацювало,
– зазначила Верещук.

Також вона пояснила, позаяк Тищенко тоді був головою київського міського осередку "Слуги народу", то йому, напевно, дали в Офісі Президента дозвіл формувати список. Водночас нардеп вважає, що формувати саме у такий спосіб президент дозволу не давав.

Зверніть увагу Ірина Верещук витратила найбільше грошей на виборчу кампанію у 2020 році: дані ОПОРИ