Після голосування президент відповів на питання журналістів. Процес волевиявлення Володимира Зеленського транслювали на сторінці Офісу Президента.

Важливо В Україні стартували місцеві вибори-2020: що потрібно знати про голосування

Однак діалогу між представниками ЗМІ та президентом не вийшло.

Перепалка між Зеленським та журналістами

Спершу журналісти поцікавилися, скільки коштувало опитування Зеленського і як президент звітуватиме перед громадою. Зеленський відповів, що усі цифри з'являться у звіті. Також один з представників ЗМІ запитав у Зеленського про зміну його іміджу народного президента.

Я той, хто я є. Я Володимир Зеленський і саме таким народився, таким я став. І саме за таку людину голосували люди. Щодо рейтингів – ми побачимо всі цифри. Для мене важливо, щоб ми обирали людей, яким ми довіряємо,
– заявив президент.

Після цього почалася словесна перепалка, в яку вступила і прессекретарка Зеленського Юлія Мендель. Президента почали перебивати і вигукувати ще якісь питання.

Я хочу закінчити, але у мене немає шансу. Ваше запитання довжиною в життя не дає можливості вам відповісти,
– додав Зеленський.

Дивіться відео, як проголосував Зеленський і як посперечався з журналістами:

Місцеві вибори в Україні: головне

  • 25 жовтня о 8:00 в Україні відкрилися виборчі дільниці і процес волевиявлення офіційно розпочався. Станом на 10:45 вже встигли проголосувати Дмитро Разумков, Денис Шмигаль, Віталій Кличко, Митрополит Епіфаній.
  • Волевиявлення має завершитися о 20:00 на усіх дільницях України. До 29 жовтня члени комісії повинні підрахувати голоси, а встановити результати не пізніше за 29 жовтня.
  • За інформацією ЦВК, приблизно 15 листопада можуть призначити другий тур виборів мерів великих міст. Станеться це у випадку, якщо жоден кандидат не набере понад 50% голосів.

Онлайн-марафон з дільниць України: дивіться відео