Явка склала 36,88%

Це інформація про ту кількість виборців, яка отримала бюлетені на дільницях станом на 20:00. Про це інформує ЦВК на офіційному сайті.

Дивіться також Коли з'являться остаточні результати місцевих виборів

Явка по областях

Центральна виборча комісія, своєю чергою, підрахувала, якою явка є по регіонах.

Найактивніші області:

  • Тернопільська – 44,68%;
  • Львівська – 43,82%;
  • Волинська – 41,89%;
  • Чернігівська – 41,64%.

Найменша явка у таких регіонах:

  • Донеччина – 31,67%;
  • Миколаївщина – 32,02%;
  • Харківщина – 32,33%;
  • Херсонщина – 32,39%.


Явка на місцевих виборах / Інфографіка 24 каналу

Попередні дані явки по містах

Київ

Станом на 22:00 явка на місцевих виборах в Києві складала близько 34,3%. Про це повідомив заступник голови Київської міської територіальної виборчої комісії Микола Нілов. Це – попередня інформація. Остаточні дані будуть оприлюднені пізніше.

Харків

Тим часом у Харкові станом на 13:00 явка складала 13,5%. Такі дані теж наводили у ТВК міста, а ось активісти ОПОРИ кажуть, що явка в районах міста коливалася від 11,7 – 11,8% (Московський і Київський райони) до 16,5% (Холодногірський район).

Перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов пов'язував низьку явку з тим, що місто перебуває в червоній карантинній зоні.

Поки що явка виборців низька – менша, аніж була на президентських і парламентських виборах. Багато в чому це пояснюється тим, що Харків – в червоній зоні, і багато людей побоялися прийти на дільницю. Втім, у другій половині дня народ вже активніше голосує, тому остаточні цифри явки будуть більшими,
– зауважив він.

Львів

У Львові станом на 13:30 проголосували 14% виборців. Це – дані пресслужби Львівської міської ради.

Станом на 13:30 явка на виборчих дільницях Львова становить в середньому 14%, тобто вже віддали свій голос 80 786 виборців,
– наголошують там.

Згідно з даними міськради, найбільш активними були виборці Франківського і Галицького районів (близько 16%), а найнижча явка – в Сихівському районі (10% виборців).


Підсумки 25 жовтня / Інфографіка 24 каналу

Яку явку прогнозували

Раніше в ОПОРІ прогнозували, що явка на місцевих виборах в Україні може скласти менше ніж 50% виборців. Вона мала залежати від територіальної громади, де відбувалися вибори. Окрім того, знизити її могла епідемія коронавірусу, що триває в Україні.

Більше інформації про те, як пройшли місцеві вибори в Україні – читайте за посиланням.