Правоохоронці викликали на допит усіх членів міської ТВК. Слідчі вимагають надати копії всієї виборчої документації. Про це повідомив ZAXID.NET.

Читайте також Результати виборів у Львові: хто пройшов у другий тур і міськраду

Яке кримінальне провадження відкрили у поліції

  • Слідчі Галицького відділу поліції відкрили кримінальне провадження за підробку або незаконне виготовлення виборчих документів.
  • У поліції розслідують ймовірну фальсифікацію та знищення виборчої документації міською ТВК.
  • Санкція статті передбачає покарання – від 3 до 7 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 5 років.
  • Іншої інформації у поліції поки не повідомили.

Що говорять у Львівській ТВК

Голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький розповів, що він й справді 4 листопада отримав повістку про виклик до відділку поліції. Усіх членів міської ТВК також викликали на допит упродовж останніх двох днів.

Мене викликають в Галицький райвідділ на 9 листопада. У якій справі – не можу сказати. У повістці вказаний лише номер провадження,
– додав Сліпецький.

За словами посадовця, слідчі вимагають надати копії не лише протоколів з результатами виборів у Львові, а й усіх документів щодо виборчого процесу. Правоохоронці можуть вилучити оригінали виборчої документації тільки за рішенням суду, тому наразі їм надають лише копії документів.