Київський окружний адмінсуд визнав вибори міського голови й депутатів Броварської територіальної громади такими, що не відбулися. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Важливо Порушення на місцевих виборах-2020: деталі

Що відомо про вибори до Броварської територіальної громади

6 листопада Броварська міська ТВК встановила результати виборів і оголосила повторне голосування на виборах мера, адже жоден з кандидатів не набрав понад половину голосів виборців.

7 листопада кандидат на пост міського голови від партії "Голос" Андрій Саук звернувся до суду. Він поскаржився на порушення норм Виборчого кодексу України про таємниці голосування і рівному виборчому праві, а також вимагав від комісії призначити повторні вибори.

Усі бюлетені були пронумеровані й можна було відстежити ваш голос,
– наголосив Саук.

Суд визнав вибори міського голови й депутатів до Броварської територіальної громади такими, що не відбулися. Згідно з рішенням суду, ТВК Броварського району повинна повторно провести вибори.

Актуально МВС назвало "найбрудніший" регіон на виборах

Порушення на місцевих виборах: головне

  • Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що місцеві вибори в Україні пройшли досить спокійно та цивілізовано. Щоправда, певні порушення все ж були.
  • Найчастіше правоохоронці фіксували підкуп виборців, різного роду хуліганські дії, небажання багатьох кандидатів використовувати для друку агітації кошти з виборчого фонду, а також намагання деяких виборців фотографувати бюлетені або розривати та спотворювати їх.


Підсумки дня виборів 25 жовтня / Інфографіка 24 каналу