В Ужгороді виявили ​помилку у списку кандидатів від партії "Європейська солідарність", тому виборці не змогли проголосувати щонайменше за чотирьох кандидатів. Про це заявив координатор спостереження громадської мережі ОПОРА Ярослав Гулан, повідомляє "Укрінформ".

Важливо Які регіони найактивніше голосували на місцевих виборах

За словами Гулана, це може бути підставою для перепризначення голосування на цьому окрузі. Однак визначити це має суд або ЦВК.

Більше про помилку у бюлетені

Кандидат від "Європейської солідарності" Іван Темніков виявив, що під номером 4 в рядку бюлетеня було вказано прізвища двох кандидатів: Володимира Цмура та Івана Темнікова. Останній мав п'ятий номер у списку кандидатів, а помилку в бюлетені виявив вранці, 25 жовтня.

Депутат звернувся до ТВК за роз'ясненням стосовно цієї помилки та написав скаргу. Він має намір подавати позов до суду з цього приводу.

Гулан додав, що ситуація дуже неоднозначна і може дійсно стати підставою для звернення до суду. Адже виборці, по суті, не змогли проголосувати за кандидатів від партії "Європейська солідарність" в окрузі №2".

Що відомо про місцеві вибори?

В Україні 25 жовтня о 8:00 відкрилися виборчі дільниці. Українці обирали депутатів сільських, селищних і міських рад, а також сільських, селищних і міських голів. Волевиявлення завершилося о 20:00 на усіх дільницях України. До 29 жовтня члени комісії повинні підрахувати голоси, а встановити результати не пізніше за 29 жовтня.