Рішення про створення групи прийняли під час засідання парламентського комітету з питань державної влади. Про це 26 серпня повідомив заступник глави комітету і нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура, пише Інтерфакс-Україна.

Зверніть увагу Чи можливі вибори в ОРДЛО до отримання контролю над кордоном: Качура про позицію комітету

Ми домовилися з першим президентом України, разом із Кабінетом Міністрів, Офісом Президента, народними депутатами створити всередині парламенту таку робочу групу,
– заявив Качура.

Завдання групи

Качура наголосив, що одним із завдань спеціальної групи стане аналіз можливих рішень відповідно до листа, який голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук надіслав до Верховної Ради. Крім того, група напрацьовуватиме спеціальні закони, які стосуватимуться питання миру.

Що відомо про лист Кравчука

  • Леонід Кравчук надіслав звернення до Верховної Ради. У ньому глава української делегації в ТКГ просить про зміну постанови щодо місцевих виборів у жовтні 2020 року. На думку Кравчука, процес має відбутися відповідно до мінських домовленостей.
  • Спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що український парламент не підтримуватиме ультиматум Кремля.
  • Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що звернення Кравчука щодо місцевих виборів не має жодних шансів на реалізацію.