Сайт 24 каналу проаналізував, які шанси на перемогу різним кандидатам на пости міських голів дають букмекери та на кого ставлять українці.

Ми вирішили поглянути, яка ситуація з місцевими виборами у великих містах — Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Зазвичай, у списку цих міст також значиться Харків, але букмекери не приймають ставки на мерські вибори у Харкові.

Читайте також За кого українці готові голосувати на виборах: рейтинг партій

Київ

На різних букмекерських сайтах коефіцієнти різняться, тим не менш, у столиці беззаперечно лідирує чинний міський голова Віталій Кличко з коефіцієнтом 1.07. Це означає, що на його перемогу ставить більшість, щоправда, у тому випадку, якщо Кличко виграє, великого прибутку азартним українцям це не принесе.

Більше Хто йде у мери Києва: список і рейтинг кандидатів

Слідом за ним розмістився Андрій Пальчевський з коефіцієнтом 2,5, потім — Ігор Смешко (коефіцієнт 8), Сергій Притула (10) та Ірина Верещук (15).

Скриншот з сайту favbet.com

На іншому букмекерському сайті у Віталія Кличка також найвищі шанси на перемогу, тут його коефіцієнт склав 1,11. Після нього опинилася кандидатка на посаду від партії "Слуга народу" Ірина Верещук (коефіцієнт 10), а далі з однаковими цифрами розмістився Притула та Пальчевський — коефіцієнт 13.

Як бачимо, тут ставки приймають навіть на тих, хто не виявляв бажання балотуватися, як от журналіст Дмитро Гордон чи колишній прем’єрміністр Володимир Гройсман.

Скриншот з сайту parimatch.com

Одеса

В Одесі також лідирує чинний мер — Геннадій Труханов з коефіцієнтом 1. Слідом за ним кандидат від провладної партії "Слуга народу" гуморист Олег Філімонов (коефіцієнт 7), а далі Наталія Делієва від партії "Голос" та Сергій Ківалов від партії "Українська морська партія". Незважаючи на те, що за посаду міського голови там будуть змагатися 23 кандидати, у списках букмекерів потенційних переможців значно менше.

Кандидати Вибори мера Одеси: список на посаду міського голови

На іншому букмекерському сайті ситуація аналогічна — попереду всіх Труханов, а за ним Філімонов, Ківалов та Делієва.

Скриншот з сайту favbet.com

Скриншот з сайту parimatch.com

Львів

Щодо політичної ситуації у Львові, то букмекери також пророкують перемогу чинному меру Андрію Садовому. Трішки гірші шанси у "свободівця" Руслана Кошулинського та Олега Синютки, який йде від партії "Європейська Солідарність".

Офіційно Хто йде в мери Львова: що відомо про кандидатів

На іншому сайті у Синютки коефіцієнт відрізняється — 8,5, а до лідерів перегонів також дотягує й Тарас Кльофа від провладної партії з коефіцієнтом 10.

Скриншот з сайту favbet.com

Скриншот з сайту parimatch.com

Дніпро

У Дніпрі беззаперечним лідером залишається Борис Філатов — на різних сайтах його коефіцієнт варіюється від 1,03 до 1,05.

Читайте Що відомо про кандидата у мери Бориса Філатова

Значно відстає від чинного мера провладний кандидат Сергій Риженко (коефіцієнт 10), лідер блоку "Українська перспектива" Олександр Вілкул (коефіцієнт 13) та Загід Краснов від партії "Громадська сила" (коефіцієнт 17).

Скриншот з сайту favbet.com

Скриншот з сайту parimatch.com

Як ми бачимо, згідно з букмекерськими прогнозами, мери всіх великих українських міст залишаться на своїх містах.