Детальніше про кандидатів на посаду мера Чорноморська розповідає 24 канал.

Дивіться також Хто балотується в мери Маріуполя: список кандидатів

Кого зареєстрували для участі у виборах в ТВК:

 • Юрій Крук – партія "Довіряй ділам".
 • Валерій Погребняк – партія "Розумна сила".
 • Геннадій Дашко – партія "Пропозиція".
 • Василь Гуляєв – партія "За майбутнє".
 • Віталій Гаврих – ВО "Батьківщина".
 • Михайло Дудніков – партія "Опозиційна платформа – За життя".
 • Тетяна Шишканова – партія "Європейська Солідарність".
 • Катерина Чегаринська – партія "Слуга народу".
 • Олександр Чайка – самовисуванець.

Що відомо про кандидатів

Юрій Крук

42-річний політик у 2001 році отримав диплом магістра судноводіння та навіть працював матросом першого та другого класу на суднах закордонного плавання. Вже за 4 роки – у 2005-му – отримав диплом юриста. З вересня 2010 року працював на посаді помічника Міністра транспорту та зв'язку України.

З жовтня 2004 року був депутатом Одеської міськради. Працював у постійній комісії міськради з питань транспорту, зв'язку та інформатики. Також у 2015 році став депутатом Одеської міської ради. Входить до складу постійної комісії з питань транспорту, дорожнього господарства, зв'язку і морегосподарського комплексу.


Юрій Крук – кандидат у мери Чорноморська / Фото "Перший інформаційний портал Черноморська"

Геннадій Дашко

Народився у сім'ї військовослужбовця у Празі. Шкільні та студентські роки Дашко присвятив спорту та навіть є кандидатом у майстри спорту. Після завершення Одеського інституту сухопутних військ почав військову кар'єру. Був командиром топогеодезичного взводу у Закарпатській області. У 2001 отримав звання капітан і в свої 25 років виконував обов'язки начальника штабу.

У липні 2015 року став засновником і керівником Громадської організації "Рапіра", яка ставить своєю метою захист військовослужбовців та їх сімей, громадян нашого міста від проявiв сепаратизму і корупцiї, примус недобросовісних чиновників до неухильного виконання Законів України.

Віталій Гаврих

Від "Батьківщини" в мери йде 33-річний Віталій Гаврих. Раніше він не займався політикою і був практично відсутній у медійному просторі. Минулого року Гаврих намагався потрапити до громадської ради при виконкомі Чорноморського міськради. Кандидат працює директором з транспорту в ТОВ "ТЕК РАС Логістік Південь. Ця фірма займається перегонкою та продажем автомобілів, які побували у ДТП.

Важливо "Благодійний" підкуп та агітація без вихідних даних: основні порушення перед виборами-2020

Катерина Чегаринська

Від партії "Слуга народу" кандидатом у мери Чорноморська стала 41-річна Катерина Чегаринська. Вона є депутаткою місцевої ради і раніше обиралася від БПП. Також Чегаринська є главою громадської організації "Гідність" та ОСББ "Парусна-8", власниця приватного навчального закладу "Іллічівський центр розвитку дитини "Софія".


Катерина Чегаринська – кандидатка у мери Чорноморська / Фото "Думская"

Валерій Погребняк

Від партії "Розумна сила" йде журналіст, урбаніст і дизайнер Валерій Погребняк. Він виступав за розвиток велосипедної інфраструктури в Чорноморську, брав участь у створенні туристичного логотипа міста. Зараз Погребняк працює в ЗМІ "Чорноморськ сьогодні", раніше він був кредитним інспектором в "Дельта Банку".

Також за крісло міського голови Чорноморська позмагаються:

 • Тетяна Шишканова – членкиня партії "Європейська солідарність" і менеджерка зі зв'язків з громадськістю.
 • Михайло Дудніков – представляє партію "Опозиційна платформа – За життя", а також є головою правління судноремонтного заводу.
 • Василь Гуляєв – нардеп восьмого скликання Верховної Ради від партії "Відродження", колишній глава сільради в Молодіжному.
 • Олександр Чайка – самовисуванець, який очолює комунальне підприємство "Фірма "Веселка".