Детальніше про кандидатів у мери Запоріжжя розповідає 24 канал.

Важливо Рейтинги партій та кандидатів у мери Запоріжжя перед місцевими виборами

Кого офіційно зареєстрували кандидатом:

  • Володимир Буряк ("Партія Володимира Буряка "Єднання"),
  • Олеся Крамаренко ("За майбутнє"),
  • Дмитро Осипов (самовисуванець),
  • Юрій Ружин ("Радикальна партія Олега Ляшка"),
  • Віталій Рябцев ("Батьківщина"),
  • Віктор Хоцький (самовисування).

Офіційні кандидати в мери Запоріжжя

Володимир Буряк

Чинний мер Запоріжжя й найбільш рейтинговий кандидат. Він очолює Запорізьку міську раду з 2015 року. До цього працював головним інженером "Запоріжсталі". На підприємстві працював з далекого 1987 року.

У 2019 році пробував балотуватися у Верховну Раду разом з "Опозиційним блоком". Та в парламент партія не пройшла, а отже "за бортом" залишився й Буряк, який 8 у списку.

На початку 2020 року він заявив про створення власної "Партії Володимира Буряка "Єднання". Саме від неї він і йде на вибори.

Віталій Рябцев

"Батьківщина" на виборах у Запоріжжі висуває свого депутата з міської ради. Раніше Віталій Рябцев балотувався в парламент, але програв "слузі народу" Романові Сосі.

Дмитро Осипов

Це український військовий з Запоріжжя, підполковник Збройних сил України. З 2014 року як доброволець брав участь в Антитерористичній операції.

До слова Хто балотується в мери Харкова: коротко про кандидатів

Віктор Хоцький

Ще один військовий, учасник АТО. Втім у нього є і значний досвід на держслужбі. Протягом понад 15 років він працював на різних посадах в районних адміністраціях.

З останнього, що є у вільному доступі – посада виконувача обов'язків директора департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради до кінця 2016 року. Після цього він і пішов у військо.

Олеся Крамаренко

Журналістка й громадська активістка балотуватиметься в мери Запоріжжя від політичної партії "За майбутнє". Партія стверджує, що саме Олеся Крамаренко змусила міську владу купити мобільну еколабораторію для Запоріжжя.

Юрій Ружин

Це місцевий бізнесмен і керівник ГО "Хортицький полк". Нині працює депутатом Запорізької обласної ради від "Радикальної партії Ляшка"), від якої і планує балотуватися в мерію.

Цікаво Що б ви змінили у Києві, якби стали мером: опитування

Хто ще має намір балотуватися:

  • Віталій Тишечко ("Слуга народу"),
  • Валерій Прозапас ("Європейська солідарність"),
  • Денис Тарасов (підтримують кілька партій),
  • Елла Слепян ("Наш край").

Потенційні кандидати в мери Запоріжжя:

Віталій Тишечко

Владну партію "Слуга народу" на виборах представить заступник голови Запорізького ОДА Віталій Тишечко. До приходу в політику працював у компанії "Мотор Січ".

Валерій Прозапас

Бізнесмен і колишній військовий став представником "Європейської солідарності" на цих виборах. У складі 92 ОМБр брав участь у бойових діях в зоні АТО.

Цікаво Місцеві вибори 2020: за якими правилами все відбуватиметься та що нового чекає на українців

У нього схожа історія з Віталієм Рябцевим – у 2019 році Валерій Прозапас балотувався у Верховну Раду, але програв вибори. На цьому окрузі виграв "слуга народу" Євген Шевченко.

Денис Тарасов

Він представляє "Об'єднання демократичних сил Запоріжжя". Його підтримали "Голос", "Народний рух України", "Сила людей" і "Демократична сокира".

Денис Тарасова працює в юридичній сфері. Він раніше був слідчим, юридичним консультантом й адвокатом.

Елла Слепян

Це перша заступниця голови Запорізької обласної держадміністрації, яка в період червня – вересня 2019 року виконувала обов'язки очільниці ОДА. За освітою Слепян – економістка.

У Запорізьку ОДА вона прийшла ще у 2002 році з міськради. Загалом вже понад 25 років працює на різних посадах в запорізьких ОДА й міськраді, а також в органах державної фіскальної служби.

Володимир Кальцев

Сам Кальцев і партія "Опозиційна платформа – За життя" про його балотування не заявляли. Натомість про це вже давно писали місцеві ЗМІ. Володимир Кальцев нині є депутатом Верховної Ради від ОПЗЖ.

Втім не виключено, що партія вирішить підтримати чинного мера Володимира Буряка. Схожа ситуація з депутатом облради від "Опозиційного блоку" Єгором Семенковим.