Кандидати на місцевих виборах

Що відомо про Михайла Добкіна: біографія політика та зірки YouTube
1 лют
15:17
Михайло Добкін після здобуття статусу легенди ютубу кілька разів намагався зробити "все по-новой", але так і лишався сірим та маргіналом зі "скучным лицом". Після смерті Геннадія Кернеса у Добкіна з’явився шанс повернутися з небуття та позмагатися за крісло мера Харкова.. Читайте у статті – що відомо про одного з найодіозніших політиків України.
Ковбасний магнат, який всім догодив: хто такий Андрій Райкович
30 лис
18:03
Кропивницький – тихе та спокійне місто, де все давно узгоджено, а влада розділена між тими, кому треба. Однією з зацікавлених осіб є Андрій Райкович, що очолює місто з 2015 року, а восени 2020 впевнено переміг на виборах міського голови.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.