Публікації

Смерть Кернеса та Харків: хто такий Ігор Терехов, який очолить місто
23 груд
15:14
Ігор Терехов не був обраний мером Харкова, але останнім часом є фактичним управителем міста, яким керував від імені Геннадія Кернеса. Після смерті свого патрона Терехов фактично виконує обов'язки мера, а згодом ці функції можуть покласти на нього офіційно.
Полтавський гречкосій: хто такий Олександр Мамай
30 лис
22:34
22 листопада 2020 року Полтава обрала нового мера. Ним виявився старий мер Олександр Мамай, якого усунули від влади 2 роки тому, а нині він взяв переконливий реванш. В цьому йому допомогли місцеві пенсіонери та гроші Ігоря Коломойського.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.